Commissies

Naast het Bestuur kent SC Berlikum zes commissies op verschillende organisatorische gebieden. Deze commissies houden zich bezig met alle activiteiten binnen de vereniging. Er wordt maandelijks vergaderd en gerapporteerd aan het Bestuur. Voor vragen, aan- en/of opmerkingen bent u altijd welkom bij de desbetreffende commissie(leden). Dit kan via onderstaande contactgevens of spreek ze aan langs de lijn.

Hieronder zijn alle commissies te vinden.  

Jeugd Bestuur



 

Voorzitter Jeugd Bestuur 

Sijtze Sijens

06-50653671

 


 

Coördinator JO19, JO17 & JO15 / Scheidsrechterszaken

Roelof Zwart

06-34818790

 


 

Coördinator JO13, JO12 & JO11 / Afgevaardigde vanuit Technische Commissie

Hein Joostema

06-27352968

 


 

Coördinator JO10, JO9, JO8 & JO7

Frank Stoelwinder

06-53384615‬

 


 

Coördinator Meisjesvoetbal

Leah Tuinenga

06-37387332

 


 

Coördinator Toernooien & Zaalvoetbal

Floris Lantink

06-19862244

 


 

Afgevaardigde vanuit Bestuur

Vacant

 



Technische Commissie


 

Voorzitter Technische Commissie 

Vacant

 

 


 

Contactpersoon 1e/2e selectie / Afgevaardigde vanuit Bestuur

Jakob Dobben

06-53661353

 


 

Contactpersoon 3e selectie 

Conrad van den Briel

06-23472278

 


 

Contactpersoon Dames / Meisjes

Ilse Hengst

06-27367691

 

 


 

Jeugdzaken 

Hein Joostema

06-27352968

 


 

Algemene zaken

Jouke Tuinstra

06-54767532

 



Sponsor Commissie


 

Voorzitter Sponsor Commissie

René Jacob Tuinenga

06-51637240

 


 

Algemene zaken

Klaas Nieuwhof

06-23900987

 


 

Algemene zaken

Jesse Herrema 

06-37456674

 


 

Algemene zaken

Jarco Kingma

06-27127841

 


 

Administratieve zaken

Ellen Eijzenga

06-83016315

 


 

Afgevaardigde vanuit Bestuur

Douwe Ploeg

06-21578628

 



Kantine/Schoonmaak Commissie
 


 

Voorzitter Kantine/Schoonmaak Commissie / Inkoop

Annemieke de Zwijger

06-10065600

 


 

Hulp bij evenementen

Harm van Schepen

06-30474338

 


 

Lid Kantine / Schoonmaak Commissie

Klaske Faber

06-27436369 

 


 

Lid Kantine / Schoonmaak Commissie

Jolanda van der Ploeg

06-20405121

 


 

Afgevaardigde vanuit Bestuur

Vacant


 

 


Activiteiten Commissie 


 

Voorzitter Activiteiten Commissie

Remko Giesing

06-11503939

 


 

Lid Activiteiten Commissie

Jisse Kemper

06-36488460

 


 

Lid Activiteiten Commissie

Kars Valkema

06-29771540

 


 

Lid Activiteiten Commissie

Margriet Miedema

06-11993302


 

Lid Activiteiten Commissie

Wytze Wassenaar

06-10713677


 

Afgevaardigde vanuit Bestuur

Vacant

 

 



Onderhoud Commissie


 

Voorzitter Onderhoud Commissie

Rene van der Graaf

06-57703690

 


 

Consul / Lid Onderhoud Commissie

Eeltje Osinga

06-51005301

 


 

Lid Onderhoud Commissie

Aize Stoker

06-38052674

 


 

Lid Onderhoud Commissie

Feike Brouwer

 

 


 

Lid Onderhoud Commissie

Jasper Dobben

06-20727023

 


 

Afgevaardigde vanuit Bestuur

Jakob Dobben

06-53661353

 


 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!