Programma

ZATERDAG 1 OKTOBER
TIJD THUIS UIT VELD KLEEDKAMERS SCHEIDSRECHTER OPMERKING
8.30 uur SC Berlikum JO14-1 FC Harlingen JO14-1 Kunstgras 1 + 2    
8.30 uur SC Berlikum JO12-1 SC Stiens JO12-1 Pupillenveld 5 + 6    
10.00 uur SC Berlikum JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-5 Pupillenveld 3 + 4    
10.15 uur SC Berlikum JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-4 Kunstgras 1 + 2    
11.30 uur SC Berlikum JO15-1 Arum/Stormvogels JO15-1JM Kunstgras 3 + 4    
11.30 uur SC Berlikum MO13-1 Sint Annaparochie MO13-1 Pupillenveld 5 + 6    
13.00 uur SC Berlikum 3 SSS'68 3 Kunstgras 1 + 2 Sietse Bauke Hoekstra  
14.30 uur ST BMJ VR1 SC Bolsward VR1 ----- ----- ----- In Minnertsga
15.00 uur ST BMJ VR2 SF Deinum VR1 ----- ----- ----- In Sint Jacob
---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ----------
9.00 uur AVC/Tzummarum JO8-1JM SC Berlikum JO8-1       In Sexbierum
9.00 uur Warga/WWS JO10-2 SC Berlikum JO10-2       In Wirdum
9.30 uur Blauw Wit '34 JO10-4  SC Berlikum JO10-1        
10.30 uur Sint Annaparochie JO17-1 SC Berlikum JO17-1        
11.15 uur Blauw Wit '34 JO11-5 SC Berlikum JO11-1        
14.30 uur FC Grootegast 1 SC Berlikum 1        
Datum Tijd Thuis Uit Info
1 okt 14:30 Fc. Grootegast 1 SC Berlikum 1
1 okt 13:00 SC Berlikum 3 SSS'68 3
1 okt 10:30 St.Annaparochie JO17-1 SC Berlikum JO17-1
1 okt 11:30 SC Berlikum JO15-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO15-1JM
1 okt 8:30 SC Berlikum JO14-1 fc Harlingen JO14-1
1 okt 8:30 SC Berlikum JO12-1 S.C. Stiens JO12-1
1 okt 10:00 SC Berlikum JO12-2 Blauw Wit '34 JO12-5
1 okt 11:15 Blauw Wit '34 JO11-5 SC Berlikum JO11-1
1 okt 9:30 Blauw Wit '34 JO10-4 SC Berlikum JO10-1
1 okt 9:00 SJO Warga WWS JO10-1 SC Berlikum JO10-2
1 okt 10:15 SC Berlikum JO9-1 Blauw Wit '34 JO9-4
1 okt 9:00 SJO AVC/Tzummarum JO8-1JM SC Berlikum JO8-1
1 okt 11:30 SC Berlikum MO13-1 St.Annaparochie MO13-1 (9-tal)
1 okt 14:30 ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR1 SC Bolsward VR1
1 okt 15:00 ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR2 S.F. Deinum VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!