Cookie beleid SC Berlikum

De website van SC Berlikum is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Geslaagde Verenigingsveiling SC Berlikum levert ruim € 7.500,- op!

27 maart 2024 17:00

Na een lange voorbereidingsperiode was het vorige week vrijdag (22 maart) het moment eindelijk daar: de Verenigingsveiling van SC Berlikum! Een gevarieerd aanbod van welgeteld 57 kavels passeerde de revue en de aanwezigen gingen helemaal op in het bieden op de kavels die zij graag wilden bemachtigen! Een mooi en humoristisch schouwspel volgde. Daarnaast was zanger Sander Metz aanwezig de muzikale omlijsting op deze avond tot in de puntjes te verzorgen. En onder het genot van een drankje werd nog lang gesproken over deze geslaagde veiling!

Het doel van de Verenigingsveiling was om zoveel mogelijk geld op te halen voor het verduurzamen van Sportcomplex De Koekoek. Inmiddels zijn er vele subsidies binnengehaald, maar ook is er eigen geld nodig om maatregelen te treffen die de energierekening doet dalen. Door het houden van de veiling is er uiteindelijk een opbrengst van ruim € 7.500,- gerealiseerd! Een prachtig resultaat, waar wij als verenigng zeer dankbaar voor zijn.

We willen alle aanwezigen op de Verenigingsveiling, maar vooral alle sponsoren die belangeloos het prachtige aanbod aan kavels beschikbaar hebben gesteld, danken voor hun bijdrage! Zonder hen hadden wij deze avond niet kunnen organiseren. Samen Maakt Sterk!

Werkgroep Verenigingsveiling SC Berlikum

Verenigingsveiling_SC_Berlikum_1.jpg
Verenigingsveiling_SC_Berlikum_2.jpg
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!