Cookie beleid SC Berlikum

De website van SC Berlikum is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Verenigingsveiling op 22 maart 2024 t.b.v. verduurzamen De Koekoek

26 december 2023 16:15

Sportcomplex De Koekoek verduurzamen, zodat de energierekening fors naar beneden gaat. Dat is de uitdaging waar achter de schermen hard aan wordt gewerkt door met name de energie commissie. De kantine isoleren en LED-verlichting/zonnepanelen toevoegen, het is een greep uit de maatregelen welke in kaart zijn gebracht om het sportcomplex te verduurzamen. Tijdens de algemene ledenvergadering van vrijdag 20 oktober jongstleden is een presentatie gehouden over de vordering van dit proces. Door subsidies is al ruim een ton binnen gehaald! Een prachtig resultaat, maar om alles uit te voeren is er meer nodig.

Door middel van diverse activiteiten willen we als vereniging zoveel mogelijk geld ophalen, zodat de sport betaalbaar blijft voor zowel jong als oud en er geen tekort op de begroting ontstaat vanwege (te) hoge energiekosten. Oftewel: de hoogste tijd voor actie dus!

Een werkgroep is druk bezig met de voorbereiding voor een verenigingsveiling. Deze veiling zal plaatsvinden op vrijdag 22 maart 2024 in de kantine van SC Berlikum. Het doel is om goederen en diensten te gaan veilen, waarbij de opbrengst voor de verduurzaming van De Koekoek wordt ingezet. De komende tijd gaan we bezig met zoveel mogelijk ‘kavels’ te verzamelen, die op de avond aan de man worden gebracht.

Het aanmelden van een kavel kan vanaf heden via [email protected]. Heb je dus een leuk idee, schroom niet en laat het weten!

Alvast graag tot vrijdag 22 maart bij de verenigingsveiling van SC Berlikum!
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!