Programma


ZATERDAG 11 DECEMBER
TIJD THUIS UIT VELD KLEEDKAMERS SCHEIDSRECHTER OPMERKING
8.30 uur SC Berlikum JO14-1 ST Rijperkerk/Suawoude
JO14-1
Kunstgras 1 + 2    
9.30 uur SC Berlikum JO9-2 SC Stiens JO9-4 Pupillenveld 5 + 6 Meike Quarré  
9.30 uur SC Berlikum JO10-1 Ouwe Syl JO10-1JM Pupillenveld 3 + 4 Arjen Herder  
10.00 uur SC Berlikum JO15-1 VCR JO15-1 Kunstgras 1 + 2 Hessel Miedema  
10.00 uur SC Berlikum JO9-1 DFC JO9-2 Tweede veld 5 + 6 Milan Visser  
10.45 uur SC Berlikum JO12-1 DFC JO12-3 Pupillenveld 3 + 4 David Hartog  
14.00 uur SC Berlikum 1 VV Makkum 1 Kunstgras 1 + 3 Ate van der Meer Oefenwedstrijd
14.30 uur ST BMJ VR2 SC Bolsward VR2 ----- ----- ----- In Minnertsga
---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ----------
8.45 uur Sint Annaparochie JO8-1 SC Berlikum JO8-1        
10.15 uur Sint Jacob JO13-1 SC Berlikum JO13-1        
10.30 uur Scharnegoutum'70 JO19-1 SC Berlikum JO19-1        
10.30 uur LAC Frisia JO11-1 SC Berlikum JO11-1        
14.30 uur Leeuwarder Zwaluwen 10 SC Berlikum 3        
Datum Tijd Thuis Uit Info
18 dec 12:00 SC Berlikum JO19-1 SJO DFC JO19-1
18 dec 10:30 VC Trynwalden JO17-2 SC Berlikum JO17-1
18 dec 10:15 SC Berlikum JO15-1 MKV'29 JO15-1
18 dec 8:30 SC Berlikum JO14-1 LAC Frisia 1883 JO14-2
18 dec 10:00 SJO Warga WWS JO13-1 SC Berlikum JO13-1
18 dec 13:40 Oosterlittens JO13-1 (zaal) SC Berlikum JO13-1 (zaal)
18 dec 14:55 SC Berlikum JO13-1 (zaal) LAC Frisia 1883 JO13-1 (zaal)
18 dec 13:35 SC Berlikum JO12-1 (zaal) Leeuwarder Zwaluwen JO12-1 (zaal)
18 dec 12:20 Nicator JO12-1 (zaal) SC Berlikum JO12-1 (zaal)
18 dec 11:00 SC Berlikum JO10-1 (zaal) V en V'68 JO10-1 (zaal)
18 dec 11:40 Leeuwarder Zwaluwen JO10-2 (zaal) SC Berlikum JO10-1 (zaal)
18 dec 10:30 LAC Frisia 1883 JO9-3 (zaal) SC Berlikum JO9-1 (zaal)
18 dec 10:00 SC Berlikum JO9-1 (zaal) V en V'68 JO9-1 (zaal)
18 dec 10:15 SC Berlikum JO9-2 (zaal) GAVC JO9-1 (zaal)
18 dec 10:00 SJO Warga WWS JO9-2 (zaal) SC Berlikum JO9-2 (zaal)
18 dec 10:45 GAVC JO9-1 (zaal) SC Berlikum JO9-2 (zaal)
18 dec 9:45 SC Berlikum JO8-1 (zaal) MKV'29 JO8-1 (zaal)
18 dec 9:00 S.C. Stiens JO8-1 (zaal) SC Berlikum JO8-1 (zaal)
18 dec 14:50 Hardegarijp MO13-1 (zaal) SC Berlikum MO13-1 (zaal)
18 dec 16:30 Leeuwarder Zwaluwen MO13-2 (zaal) SC Berlikum MO13-1 (zaal)
18 dec 15:40 Oosterlittens MO13-1 (zaal) SC Berlikum MO13-1 (zaal)
18 dec 14:30 ST Berlikum/Minnertsga/St.Jacob VR2 Waterpoort Boys VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!