S.C. Berlikum
Nieuws 2010/2011
Nabeschouwing van het 4e!
Uitgegeven:17-06-10
Auteur:Nanu Aalbers

Voetbal heeft naar mijn mening weer het niveau gekregen van genieten met z’n allen strijden en daarna nog een 90minuten lang erover praten wat er wel allemaal niet beter kan!!?
Ik als trainer van het vrolijke gezelschap heb erg genoten dit seizoen en wil graag er toch even een paar spelers uitlichten die bij het 4e het seizoen erg veel kleur gaven.

Om te beginnen bij het begin:
Sjak “Rene vd Graaf. Onze keeper waar we dit seizoen mee zijn begonnen maar na de winterstop vocht begon vast te houden achter de elleboog. Ik had er nog nooit van gehoord maar het kan dus.

Wesley onze laatste man The Butcher. Een van de Leeuwarders van ‘t 4e een rots in de verdediging.

Sietse Faas de man die we ook een tijdje hebben gemist helaas moest ie achter de piraten aan. Een verlies voor het 4e want hij kon wel wat toevoegen aan het spel.

Mathijs Kalma ook wel na dit seizoen “kaka”genoemd. Deze man is dit seizoen gegroeid tot zijn plafond. Aktie’s maken doelpunten scoren en asisten. Doordat ie boven zichzelf uitsteeg moesten we hem verhuren aan het 3e van de SC Berlikum.

Dan Marco Doldersum een paar jaar weggeweest omdat ie voor hemzelf begonnen is. Hij komt met schoenen in doos naar de velden traint nauwelijks want “trainen is voor talentlozen” Heeft dit seizoen 1 tik uitgedeeld en dat was een schampschot tegen de beren ik was er niet trots op en Tabe zou ook wel niet zo blij zijn want er zat niks bij en het kost ook nog eens 3 punten. Jammer volgende keer tegen een echte vent beginnen haha.

Hielke Luimstra ook terug van weggeweest kreeg al snel de bijnaam Suarez. De man met de aktie en doelpunten. De man die bij sds uit, kluivert uit de selectie zette. Hij is druk met een studie bezig anders had ie er 30 gemaakt. Volgend jaar hoop ik dat ie is uitgeleerd.

Kees Bruinsma de man is dit seizoen denk ik de meest besproken spits. De man die nooit wat heeft gehoord van wit zwart Sneek of Blauw wit. Nee Nee hij werd geroemd bij de roeken.We hebben hem gelukkig kunnen behouden voor het 4e van de scb. De man met de kapbewegingen en het puntertje en gouden linker.

Theo Palma de man met de zakken chips. Deze man heeft bijna op alle plaatsen heeft gestaan behalve op keep dat dan net niet. Bij winst kwam Theo z’n kofferbak weer open en hadden we weer wat te knabbelen bij het bier. Super theo vast houden voor volgend seizoen.

Henk Born ook een man met een verhaal. Deze man beschikt zoveel lucht dat hij wel een hele helft voetbalt en ja zoals spelers met een cv waar wij U tegen zeggen mogen dan ook maar 1x in de week trainen. Vlaggen is helaas niet aan Henk besteed. Je mag hem zelf vragen hoe dat precies zit we hebben hem zelfs 6 zaterdagen op “cursus” gehad.

Dan pik ik als laatste onze fransman eruit Jee Jee Travaillee!!
Deze man is zo speciaal en helaas zo’n bewogen leven dat we snel opzoek moeten naar het dekseltje wat op dit potje past. Hij heeft weleens een wedstrijd gemist of training dat is op zich geen probleem maar dan de redenen:
Ik had van de week te kleine schoenen aan of ik was vergeten dat m’n fiets nog bij de fietsenmaker stond, en daardoor de trein mist. Inbreken in z’n eigen huis zodat hij dan z’n huis niet meer alleen kan laten.
Ik kan nog wel een paar noemen maar we hebben er 27man dit seizoen dus misschien komt er wel een senioren elftal bij volgend seizoen. Ik heb een geweldig seizoen gehad mooi voetbal alleen het scoren nog dan komt het volgend seizoen helemaal goed. Jongens bedankt en hopelijk tot volgend seizoen.

Een sportieve groet van de Trainer
Vandaag
7 September 2010
Jarigen v/d week
4 September 2010
 Meindert de Vries22

5 September 2010
 Marten Feenstra28

6 September 2010
 Mark Giesing20
 Wijtze Dirk Wassenaar10
 Bart Vink8
 Rein de Jong9

7 September 2010
 Ate van der Meer29

10 September 2010
 Dirk Lammert van Assen26
Zoek persoon
S.C. Berlikum - De officiële clubsite © - Hosting door Creative Industries